William Hill

williamhill_logoWilliam Hill je anglická, podotýkám největší anglická sázková kancelář. Na trhu působí značnou dobu a díky tomu si získala mnoho příznivců, a to díky jasnému zaměření na angličany oblíbené sporty. Pojďme si ji ale představit trochu blíže, než se rozhodnete založit si herní účet.

Jak už to bývá, i sázková kancelář William Hill nabídne českým sázkařům své stránky kompletně v češtině, a to včetně podpory. Pokud tak budete mít sebemenší problém, určitě se na podporu obraťte, rádi vám pomohou.

Pokud rádi vsázíte mimo svůj domov, pak pro vás má William Hill malé překvapení. Připravil pro vás aplikaci pro mobilní zařízení tak, abyste mohli sázet na své oblíbené sporty klidně ve vlaku či při čekání u doktora. Pokud byste chtěli i sledovat live přenosy, to vás bohužel zklameme. William Hill vůbec nenabízí živé přenosy, což je možná trochu škoda.

Baví vás live sázení? Pak určitě zvolte sázkovou kancelář William Hill. Nabízí live sázky na velký počet sportů od fotbalu přes tenis až po ragby. Výběr je opravdu široký, a vy si tak můžete zvolit sport, který vás nejvíce zajímá. Co je trošku škoda je fakt, že William Hill nenabízí multizobrazení live sázek. Sázíte-li více live sázek zaráz, budete si je muset hlídat kousek po kousek.

Čím ale William Hill vyniká? Za prvé jsou to vysoké limity sázek, kde můžete vsadit opravdu velké peníze i v řádech statísíců. S tím samozřejmě souvisejí i vysoké limity na výhru. William Hill zkrátka nabídne velké možnosti pro hráče, kteří chtějí vsadit pár korun, i pro hráče kteří chtějí vyhrávat miliony.

Co se týče možnosti vkladů, sázková kancelář William Hill nabídne hned několik možností. Tou první je samozřejmě bankovní převod. Ten bude trvat cca 48 hodin v závislosti na rychlosti bank. Druhou možností je Nettler. Ten provede převod peněz okamžitě, zkrátka zadáte příkaz a můžete okamžitě vsázet. Pozadu nezůstává ani stále oblíbenější PaySafeCard. I pomocí ní můžete svůj účet u William Hill nabít.

Pokud budete chtít peníze naopak vybrat, pak máte opět několik možností. Kormě již několikrát zmiňovaného bankovního převodu si můžete zvolit i možnost Skrill, Nettler případně internetové peněženky. Všechny tyto převody budou provedeny okamžitě, žádné dlouhé čekací lhůty.

Sázková kancelář William Hill nabídne každému něco. Ať už patříte spíše k sázkařům, kteří vsadí několik desítek korun za týden nebo k těm, kteří protočí i několik stovek tisíc na měsíc, pořád si u William Hill vyberete přesně to, co vám sedí. Sázky na různé sporty, s různými kurzovními nabídkami, ale i v rámci live sázek. Navíc obrovské možnosti plateb také svědčí o vysoké kvalitě sázkové kanceláře William Hill. Neváhejte, založte si herní účet a vyzkoušejte si, jestli bude William Hill vyhovovat i vám!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *