Unibet

unibetstartUnibet je svým původem značně mrazivou sázkovou kanceláří, jejím domovem je Švédsko. Na evropském trhu působí od roku 2000, a za tu dobu si stačila vybudovat dobré jméno i spoustu spokojených zákazníků, podobně jako jiné sázkové kanceláře i tato získala licenci na Maltě.

Podobně jako další sázkové kanceláře i Unibet má svoje webové stránky kompletně v češtině. V češtině má vedenou i podporu, takže pokud budete mít jakýkoli problém, nemusíte se bát jazykové bariéry, která by mohla nastat.

Další kladem Unibet je vysoký vstupní bonus, navíc vám sázková kancelář Unibet nabídne až 17 000 živých přenosů ročně, a to je pořádná nálož!

Pokud jste hrdým majitelem smarphonu, pak se můžete těšit na Unibet aplikatia do vašeho mobilu, pomocí které můžete sázet v metru, autobuse, škole či třeba přímo na stadionu. Navíc tato aplikace umožní sledování živých přenosů, nemusíte tak sedět u PC, abyste mohli sledovat zápas, na který máte vsazeno.

Co se týče kurzové nabídky sázkové kanceláře Unibet, zaměřuje se především na fotbal. V nabídce má spoustu evropských fotbalových lig, na které můžete sázet dle libosti. Pokud jste fanoušky hokeje, a především toho zámořského. Můžete se připravit na tipování přesného výsledku, výsledku první třetiny či tipování, kolik branek v zápase vlastně padne. Pokud si vsadíte na zápas bez remízy, a ona to zrovna remíza bude, vrátí vám sázková kancelář Unibet váš vklad.

Pokud je vaší parketou spíše tenis, pak vám Unibet můžeme doporučit. Ve své nabídce nabízí mnohé challangery, velké ATP i WTA turnaje. Každý tenisový nadšenec si tak přijde na své. Když už nebudete sázet na nic jiné, u tenisových zápasů se skutečně vyřádíte.

Unibet nezůstává pozadu ano co se táče live sázek, kterých nabízí přehršel. Sázet můžete na různá utkání různých sportů, a to dokonce pomocí svého chytrého telefonu. Pomocí něj můžete dokonce i různá utkání sledovat v přímém přenosu, což nenabízí jen tak každá sázková kancelář.

Při nové registraci získáte i velký vstupní Unibet bonus, a co víc, za každého nového sázkaře, kterého do Unibetu přivedete, získáte další bonus na váš herní účet. Pokud tak máte kohokoli z okruhu vašich blízkých, který by si chtěl sázení vyzkoušet, ale ještě nemá účet, pozvěte jej do Unibetu a inkasujte bonus i vy!

Co vás u Unibetu určitě potěší je i fakt, že vám zašlou SMS s vyhodnocením vašich vsazených ticketů. Ihned po skončení zápasu se tak dozvíte, kolik tipů bylo těch správných.

Peníze na herní účet u Unibetu můžete pomocí svého bankovního účtu, kde převod peněz může trvat až 48 hodin, a to v závislosti na rychlosti banky. Další možností, jak si můžete herní účet nabít je pomocí UKash nebo PaySafeCard, pozadu nezůstávají ani internetové peněženky. Pokud budete chtít peníze z účtu naopak vybrat, můžete vybrat bankovní převod.

Pokud vás nabídka online sázkové kanceláře Unibet zaujala, určitě neprohloupíte, když si založíte herní účet a vyzkoušíte si sázení v sázkové kanceláří Unibet na vlastní kůži, ať už na počítači či pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu.

viac zde: www.uni-hu.com/unibet-bonusz/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *