Betclic

BetClic je sázková kancelář, jejímž domovem je slunná Francie. Za dobu působení na evropském trhu se vyšplhala na přední příčky jak v oblíbenosti, tak dle počtu sázkařů. Svoji licenci získala sázková kancelář BetClic na Gibraltaru.

Stránky této sázkové kanceláře jsou kompletně v češtině, takže se nemusíte bát žádné jazykové bariéry. Co víc, i podpora BetClicu je kompletně v češtině. S vaším problémem vám tak pracovníci BetClic rádi pomohou, a to prakticky v kteroukoli denní i noční hodinu.

Pokud navíc budete novým sázkařem registrovaným u BetClic, získáte i pár sázek zdarma do začátku, a to už se celkem vyplatí, ne? Vedle kurzovních nabídek, má BetClic také live sázky, bohužel už ale nenabídne i live přenosy, abyste mohli zápas, na který máte vsazeno, sledovat z pohodlí vašeho domova.

Co vám ale BetClic usnadní, tak sázení pomocí vašeho chytrého telefonu. Sázková kancelář BetClic totiž nabízí svým klientům aplikaci právě pro chytré telefony, s její pomocí tak můžete sázet kdykoli a kdekoli se vám zrovna zamane. A to je výhoda, že nebudete závislí na počítači, a při jízdě ve vlaku si v klidu vsadíte na výhru vašeho oblíbeného týmu.

Pokud se vrátíme ke kurzovním sázkám, dá se říct, že je BetClic spíše průměrnou sázkovou kanceláří. Kurzovní sázky vypisuje především na fotbalové zápasy, a to zpravidla na nejvyšší soutěže. Pokud chcete vsadit na hokej či tenis, neočekávejte nic světoborného, bohužel. I další sporty jsou tak trochu zapovězeny, což je vážně škoda.

U live sázek už je to zcela jiné kafe! Sázet můžete na spousty sportů počínaje fotbalem a hokejem, přes tenis pokračujíc a někde u futsalu, házené či baseballu konče! Sportů je u live sázky nepřeberné množství, stačí si jen správně načasovat sázku, a velká výhra je vaše bez zbytečné práce! Pokud rádi sázíte na vícero zápasů zaráz, pak určitě využijte možnosti multi zobrazení živých sázek. Vaše sázky tak uvidíte přehledně a pohromadě, snadno se zorientujete a lépe pak získáte kompletní informace o stavu vaší sázky!

Co se týče vkladů peněz na herní účet u BetClic, můžete použít několik možností, jak peníze na herní účet dostat. První možností je bankovní převod. Ten trvá zpravidla okolo 48 hodin, díky bankám. Další možností je použití internetové peněženky, a poslední variantou je možnost dobití herního účtu přes PaySafeCard. Co se týče výběrů vyhraných peněz od sázkové kanceláře BetClic, je to velice podobné. Opět si můžete vybrat platbu převodem, i zde se doba doručení peněz pohybuje kolem 48 hodin, můžete použít ale i internetové peněženky, které jsou v tomto hledu rychlejší.

BetClic nabídne několik zajímavých Betclic live sázek i možností dobrých kurzů. U kurzů ale bohužel jen na fotbalová utkání, což pro někoho nemusí být zase tak lákavé. I tak si ale každý vybere to, co mu bude u BetClic nejvíce vyhovovat. Proto dlouho neváhejte, BetClic rozhodně vyzkoušejte a uvidíte, jestli padne do oka právě vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *