Bet365 se stane švýcarským talismanem v Euro 2016


Zápas moderního moderátora se stala spíše slovem, neboť každý, kdo poslouchal jeho projev na počest Jamieho Vardyho na večeři Hráč roku na svazu fotbalových spisovatelů, potvrdí. To bylo krásně postavené dílo a tady se zvedl úsměv a několik funk se pohybuje s jeho Bet365 odkazem na Chaka Khan a její hit 1984 Cítím pro tebe.Gary Lineker (@ GaryLineker) Bude Arsenal nové podpisování je z nich do soutěží o titul?No, jestli to někdo dokáže, Xhaka může…25. května 2016

Linekerův vážnější bod úhledně upřesnil situaci, která se postaví proti Xhaka v Arsenalu a která kolem něj vyvolala trakci na Euro 2016, kde má Švýcarsko k prvnímu knockout koutku své historie na této soutěži – čelí Polsku v sobotu 16 v sobotu v Saint-Étienne. Guardian je Euro 2016 tým turnaje zatím Přečtěte si více

Má dlouhé protože dosáhl bodu, kdy Arsène Wenger potřebuje získat titul Premier League, aby potvrdil druhou část své funkce v Arsenalu, a když vstoupil do posledního roku jeho smlouvy, existují ti, kteří si myslí, že se může připravovat na konečnou roli kostek.Na druhou stranu je příliš brzy a příliš obtížné se vyjádřit k budoucnosti Wenger – v neposlední Bet365 řadě kvůli tomu, že se ještě nerozhodl, jestli by si dal novou dohodu. Nicméně je jasné, že velká sezóna leží před ním a klubem, a Xhaka, jako podepsání markýzy, zvláště v dlouhodobém problémovém postavení držení záložníka, bude cítit váhu očekávání. Nikdo neočekává, že 23letý muž bude nosit Arsenal na titul, ale existuje naděje, že by mohl být jedním z chybějících kusů v puzzle. Emirates Stadium, jak Xhaka objeví, ale tady je hráč, který věří, že má mechanismy, jak se vyrovnat.Kromě toho bylo nemožné, aby se s ním na Mistrovství Evropy ještě nezapůsobilo, a způsob, jakým se stal švýcarským talismanem – brankář Yann Sommer byl také vynikající. Fanoušci týmu Arsenal měli své chuťové šance.

Během kvalifikace Švýcarska bylo pro většinu lidí – zejména Xhaka – stále více jasné, že manažer Vladimir Petkovic měl buď rozhodnout se v polopenzi. Byl to buď Gökhan Inler, Bet365 kapitán a veterán s 89 čepicemi, nebo Xhaka, hvězda s rychlým růstem. Xhaka se cítil omezený vedle Inlera, když chtěl nastavit tempo; být šéfem.

Situace se v březnu dostala do hlavy a vedla k přátelům proti Irské republice a Bosně a Hercegovině.Inler, který se v loňském srpnu připojil k Leicester City z Napoleje, byl mimo Claudia Ranieriho a byl by jedním z mála hráčů, kteří by mohli říci, že sezóna byla pro něj noční můrou na stadionu King Power.

Petkovic udělal svůj krok. On propadl Inlera z jeho týmu, aby čelil Irsku a Bosně – kontroverzní a konfrontační rozhodnutí – a nezapojil ho do své 23-mužské party pro finále, dokonce jako fringe hráče pro jeho zkušenosti.

Petkovic věřil v Xhaka. Ačkoli on jmenoval Juventus plný-zpět Stephan Lichtsteiner jako jeho nový kapitán, on dělal Xhaka a Valon Behrami, Watford záložník, vice-kapitáni. Věci se nezlepšily.Xhaka byl v porážce 1-0 Irsku v Dublinu špatný a Švýcarsko také prohrál s Bosnou a – v květnu – Belgií, než zvítězil Moldavsko v závěrečném zahřívání. Očekávaná úroveň mezi fanoušky byla nízká. Xhaka se však ukládal sem a byl jádrem každého vázání skupiny A v jeho týmu. Štatistiky ukazují, Bet365 že jen tři národy mají více vlastnictví než Švýcarsko – Německo, Španělsko a Portugalsko – a Xhaka je šéfdirigent. Tolik z toho, co Švýcarsko udělalo, prošlo přes Xhaka, kdo měl Behrami jako účinnou fólii vedle něj ve formátu 4-2-3-1 Petkovic.Xhaka měl mnohem více dotyků než kterýkoli jiný tým v zápasech proti Albánii, Rumunsku a Francii a jeho prolétávající čísla byly pěkné.

Udělal více než dvakrát tolik průchodů než jakýkoli hráč Francie 0-0 vylosoval minulou neděli a udělal zhruba 33% více než jeho další nejvíce zapojený týmový kolega v každé ze tří zápasů. Nepůsobí jen na hraní bezpečných čtvercových míčků. Jeho rozsah byl různorodý a on byl připočítán tím, že vytvořil sedm šancí. Co bylo nejvíce nápadné o Xhaka je jeho schopnost vypadat bez námahy.Zdá se, že má ještě jednu vteřinu na míči předtím, než je zavřený nebo se objeví nářadí, zatímco má dvě nebo tři možnosti na mysli, když jej obdrží a běžně vybere ten správný. David Squires…přehled Euro 2016 skupina Bet365 fáze Přečtěte si více

Jeho klid a agrese se ukázaly být vítězem hodnocení. Ve švýcarských novinách jsou hráči oceněni ze šesti a podle Aargauera Zeitunga stojí Xhaka pět proti Albánii, pět a půl proti Rumunsku a šest proti Francii. otevřená polovina vyřazovacího remíza, sny fanoušků zapálily. Budou mít někdy lepší šanci jít hluboko do tohoto turnaje? Je úžasné si myslet, že Xhaka zůstává tak mladý a bude testován jemným týmem v Polsku.Je připraven.

“V životě jsem se naučil jednu věc,” řekl Xhaka v rozhovoru pro Aargauera Zeitunga. “Když na sebe přinutí příliš velký tlak, pak se všechno pokazí. Když jsem v roce 2012 odešla z Basileje do Gladbachu, dala jsem na sebe spoustu nátlaku a bylo to příliš těžké. Na Arsenal se nedopusu žádného tlaku, přestože byl transferový Bet365 poplatek vysoký. Mám pocit, že potřebuji tuto novou výzvu a mám rád výzvy. “