Bet-at-home

Bet-at-home-sportBet at Home má své rodiště u našeho německy mluvícího souseda, a to v Rakousku. Sázková kancelář Bet at Home vznikla již v roce 1999, na trhu tak působí již značný čas. Během těchto dlouhých 15-ti let si Bet at Home vybudovala silné postavení a oblíbenost mezi svými zákazníky, dají-li se tak sázkaři nazvat. Licenci pro svoji činnost získala sázková kancelář Bet at Home na Maltě.

Jaké nabídky a výhody Bet at Home přinese nejen českým sázkařům? První věc, která zajímá spousty sázkařů je lokalizace. Webové stránky, sázkové prostředí a podpora je kompletně v českém jazyce, nemusíte se tak namáhat překladem z různých jazyků. Stačí jednoduše kliknout a hned víte, co jste právě vsadili.

Bet at Home nabídne taktéž vysoké vstupní bonusy, díky kterým můžete začít sázet větší částky, než jaké jste původně chtěli. Pokud navíc patříte mezi fanoušky fotbalu, nabízí Bet at Home velice zajímavou možnost sázek, a to, jestli bude v zápase udělena červená karta. Zajímavá volba pro sázku, nemyslíte?

Bet at Home nabízí drtivou většinu sportů, každý fanoušek a sázkař si tak přijde na svoje. Zároveň je tato sázková kancelář mezi prvními, které vypíší kurzy na chystané sportovní události, jakými jsou různá mistrovství či jiné velkolepé sportovní události.

Kromě výše popsaného nabízí Bet at Home live sázky, a nabízí jich velké množství, ze kterého si můžete vybírat, ať už se jedná o fotbal, hokej, basketbal nebo třeba tenis či házenou. Díky aplikaci pro chytré telefony (Android i iOS) můžete sázet kdekoli a kdykoli vás napadne. Stačí, když budete mít na svém chytrém mobilním telefonu nainstalovanou patřičnou aplikaci od společnosti Bet at Home.

Pokud si nebudete vědět rady, pomůže vám i live chat podpora, kam si napíšete váš aktuální problém, a zaměstnanci Bet at Home vám rádi pomohou. Pokud navíc rádi sázíte na více událostí naráz, můžete využít i možnosti multi zobrazení živých sázek, kde uvidíte všechny své aktuální sázky hezky pohromadě a nebudete se v nich ztrácet.

Co ovšem sázkaře nepotěší je fakt, že Bet at Home nenabízí živé přenosy. Resp. do nedávna jste mohli zápasy prostřednictvím sázkové kanceláře Bet at Home sledovat, od začátku roku 2014 již tato možnost bohužel není.

Co se týče vkladů, ty můžete provádět hned několika způsoby. Jedním z nich je bankovní převod, který bude trvat den až dva, v závislosti na rychlosti banky. Druhou možností pak je využití jiných alternativních metod, jakou je třeba PaySafeCard, pomocí které si můžete svůj herní účet nabít. Naopak výběr svého herního účtu můžete provést opět přes banku, tedy na svůj bankovní účet, případně pomocí Skrills.

Každý si na Bet at Home najde to, co se mu na něm líbí a co ho přinutí, aby si herní účet zaregistroval. Rozhodně to stojí alespoň za zkoušku, proto neváhejte, a uskutečněte vaši první sázku přes Bet at Home ještě dnes! Skvělé kurzy a live sázky čekají právě na vás, nenechte je tedy dlouho čekat!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *